Vestuvių fotografas: pasirinkimo planas

Vestuvių fotografas

Į paieškos sistemas įvedus raktinius žodžius vestuvių fotografas galime rasti itin daug įvairių fotografų skelbimų, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog visi daro kokybiškas nuotraukas, taiko skirtingą kainodarą, turi skirtingą klientų kiekį. Mūsų skaitytojai klausia – Kaip pasirinkti kokybišką vestuvių fotografą už prieinamą kainą?

Pasistengsime pateikti išsamų gidą su paaiškinimais po vieną žingsnį:

Pasirinkimo etapai vestuvių fotografas

  1. Suprasti kokie Jūsų lūkesčiai. Kokias nuotraukas įsivaizduojate, kurie foto kadrai labiausiai Jums patinka. Galbūt nemėgstate fotografuotis, šiuo atveju galite pasirinkti fotografą, kuris daro nuotraukas judėjimo metu. O galbūt atvirkščiai, mėgstate pozuoti kur nors atsiremiant ir pasimaivyti. Šiuo atveju išsirinkti bus paprasčiau, susiaurinsite paieškos ratą.
  2. Nusistatyti kiek valandų norėsite samdyti fotografą. Populiariausi pasirinkimai yra samdyti fotografą visai dienai, tai yra tiek fotosesijos metu, tiek pačioje šventėje. Arba užsisakyti fotografą keletą valandų būtent fotosesijai, o šventės metu pasamdyti atskirą fotografą. Viskas priklauso nuo Jūsų šventės ir ceremonijos vietos bei laiko.
  3. Vienas svarbiausių dalykų biudžetas. Kaip pavyzdį galime paimti: vestuvių fotografui galima skirti šventės biudžeto suma yra 800 eurų. O pats fotografas reikalingas 6 valandomis. Kaip jau minėjome pirmajame žingsnyje, jau turite ir suprantate savo lūkesčius, turite valandų skaičių ir biudžetą. Jau galite pradėti kruopštesnį nuotraukų atrinkimą.
  4. Kruopštesnis nuotraukų atrinkimas prasideda tuomet kai turite 3-5 fotografų variantus. Rekomenduojame rinktis daugiau patirties turinčius fotografus, kurie turi daugiau atsiliepimų interneto platformose. Būtina tikrinti užimtumą, jeigu turite tikslas datas.
  5. Na štai jau turite 2-3 potencialius fotografus. Belieka su jais susitikti, arba jeigu neturite laiko susiskambinti video skambučiu ir pabendrauti. Paprastai tokia paslauga nemokama ir vestuvių fotografai dažnai ją atlieka. Aptariamas vestuvių fotosesijos planas, ko tikimasi iš fotografo ir jaunųjų. Patariame pasirinkti pagal Jūsų charakterį tinkamą fotografą, juk nenorėtumėte įtampos savo svarbiausios dienos metu.

Kiti naudingi patarimai

  • Atlikti bandomąją fotosesiją. Nustebsite, tačiau prie kamerų nepratę žmonės dažnai susikausto. Tai vadinama kameros baime. Bandomąjai fotosesijai galite pamėginti pasisamdyti ir fotografą mėgėją, Jūsų pagrindinis tikslas yra tobula vestuvių fotosesija. Paprastai tokios paslaugos daug nekainuoja.
  • Neskubėti ir mėgautis procesu. Ilgai planuota vestuvių diena prabėga nepastebimai greitai, gaudami tiek dėmesio jaunieji gauna šoką, patiria įvairius jausmus kaip euforija. Dažnai kas įvyko šventėje suvokiama tik praėjus gerai savaitei.
  • Rekomenduojame po vestuvių šventės pasiimti atostogas, kadangi gali būti sunkumų susikaupti.
0 Shares:
You May Also Like