Pasiruošimas poros fotosesijai – Į ką atkreipti dėmesį

Poros fotosesija – vis populiarėjanti paslauga, ypač tarp būsimųjų jaunavedžių. Dar ši fotosesija vadinama love story, nes iš tiesų joje galite papasakoti jūsų dviejų unikalią istoriją, inscenizuodami pirmąjį susitikimą ar kitas širdžiai mielas akimirkas. Priešvestuvinė fotosesija – tai vienas iš būdų „prisipratinti“ prie objektyvo ir fotografo, pramokti pozuoti ir savo nuotraukų galeriją papildyti puikiais eksponatais. Šiame straipsnyje pasidalinsime idėjomis, kaip pasiruošti poros fotosesijai ir ko jai prireiks.

Jei fotosesija vyks studijoje, reikės bent 2-3 kartus persirengti. Lauke su apranga šiek tiek komplikuočiau, bet irgi kartą galima pakeisti aprangą, ypač jei turite noro. Norint pasirinkti tinkamą aprangą, teks gerokai pasukti galvą. Pasidairykite virtualiose erdvėse – galbūt unikalūs drabužiai internetu labiausiai papuoš fotosesiją? Juk internete galima rasti tikrų lobių!

 Profesionalūs fotografai rekomenduoja rinktis šviesaus atspalvio drabužius. Labiausiai tinka balti, rusvi, melsvi ir panašių atspalvių apdarai. Nereikėtų rinktis pernelyg įmantrių drabužių, nes jie trukdys judėti, su jais jausitės nepatogiai. Poros fotosesijose įprasta rinktis baltus marškinius ir melsvus džinsus – tai derinys numeris 1. Galite vilktis ir įdomesnius megztinius, merginas labai papuoš lengvos kasdieniškos suknelės. Žinoma, reikia paisyti oro sąlygų, be to, drabužiai turi atitikti tą metų laiką, kurį vyks fotosesija, ypač jei fotografuositės lauke. Pavyzdžiui, vasara ir kailiniai taip pat nesuderinama, kaip žiema ir lengva plazdanti suknelė jai ar šortai jam. Žiemą fotosesijai nelabai tiks pūkinės striukės, nes jos ir pastorina, ir neatrodo originaliai.

Fotosesijoje daug ką lemia panaudoti aksesuarai ir išmonė, taigi nevenkite eksperimentų. Vėlgi tikime, kad į paieškos sistemą įvedę frazę drabužiai internetu, rasite ne tik akį traukiančių drabužių, bet ir neįtikėtino grožio detalių – šalikėlių, skraisčių, įdomių pakabučių, pirštinių dviem, skrybėlių, linksmų kojinių ar kt.

Kad veido oda atrodytų tobula, būtina pasirūpinti profesionaliu makiažu. Jei makiažą ruošiatės daryti pačios, pasikonsultuokite su fotografuosiančiu fotografu ir venkite ryškių spalvų – fotosesijai labiausiai tiks dieninis makiažas. Dėl šukuosenos – svarbu, kad plaukai atrodytų tvarkingai ir būtų arba išteisinti, arba sugarbanoti.

0 Shares:
You May Also Like