Gražiausios vietos Vilniuje šeimos fotosesijai

Gražiausios vietos Vilniuje šeimos fotosesijai

Atėjus pavasariui ir kasdien vis šylant orams, norisi kuo daugiau laiko praleisti lauke. Atbundanti gamta ir iš naujo sužaliuojantys medžiai traukia ne tik pasivaikščioti, tačiau ir šeimos albumą papildyti naujomis nuotraukomis. Pateikiame Jums kelias rekomendacijas, kur galite pasidaryti puikią šeimos fotosesiją, kurios fotografijos puoš namų sienas arba gražiai nuguls į nuotraukų albumus ateinančioms kartoms. Štai kelios gražios vietos Vilniuje.

Bernardinų sodas

Pačioje Vilniaus širdyje, senamiestyje, esantis, nuo seno Sereikiškių parko pavadinimu žinomas sodas, kiekvieną savaitgalį pritraukia šimtus žmonių, pasigrožėti tokiu gamtos kampeliu sostinės centre. Prie Vilnelės upės įrengtas parkas, prieš septynerius metus rekonstruotas, jam grąžintas autentiškas, senasis XIX amžiaus parko vaizdas. Sode daugybė įvairių suolelių, fontanų, vaikiškos karusėlės – visi šie objektai puikia atrodys šeimos fotosesijos nuotraukų fone. Aplinka, kuri žavi gilia istorija, tikrai yra nusipelniusi pretenduoti į gražiausios vietos fotosesijai Vilniuje vardą, nes tai – gamtos prieglobstis miesto centre.

VU Botanikos sodas (Kairėnų botanikos sodas)

Botanikos sodas, įkurtas dar XVIII amžiuje, garsėja dėl gausios jame esančios augalijos ir įspūdingo, beveik 200 hektarų siekiančio ploto. Sodas vadinamas didžiausiu Baltijos šalyse. Tai – ypač žmonių  pamėgta vieta įvairioms progoms skirtoms fotosesijoms. Nors botanikos sodo lankymas ir mokamas, tikrai verta sumokėti už bilietą ir ne tik praleisti laiką ir pasimėgauti gamta, tačiau ir joje įsiamžinti.

Markučių parkas

Parkas, visus norinčius jame apsilankyti, pasitinka medžių gausa ir įvairiais tekančiais šaltinėliais: Markučių dvare dabar įrengtas Aleksandro Puškino muziejus, taip pat yra ir koplyčia. Parko teritorija – įtraukta į Pavilnių regioninį parką, yra Markučių kraštovaizdžio draustinio dalis. Pasak legendos, Markučių ąžuolyne buvo pirmoji Lietuvos kunigaikščių vasarvietė. Fotosesijos Markučių parko apsuptyje rezultatais tikrai liksite maloniai nustebinti. Vieta visu gražumu geriausiai atsiskleidžia rudenį, geltonuojant ir krentant lapams.

Belmontas ir Pūčkorių atodanga (Pavilnių regioninis parkas)

Pavilnių regioniniame parke esanti Vilniaus miesto dalis, kurioje yra ne tik pažintinis pėsčiųjų tiltas, bet ir garsioji Pūčkorių atodanga, kuri, beje, yra viena aukščiausių Lietuvoje. Šeimos fotosesijai puikiai tiks Belmonte esantis krioklys, žirgynai, upeliai, laukai, malūnas, senovinio stiliaus pastatai. Fotosesijoms ši dažnai pasirenkama dėl estetikos, nepriekaištingai sutvarkytos aplinkos bei, žinoma, originalių vaizdų, puikiai derančių nuotraukose. Kadangi parko plotas gana didelis, o kiekviename kampelyje yra ką pamatyti, turėsite daug išskirtinių, tačiau gražių kadrų, puikiai praturtinančių šeimos albumą.

Verkių regioninis parkas

Siekiant išsaugoti nepaliestą Žaliųjų ežerų gamtą bei architektūrinius ansamblius, buvo įkurtas Verkių regioninis parkas. Parke yra daugybė įvairių augalų, teka šaltinis, o vienas iš ežerų – Balsio – stebina išskirtine, ryškiai žalia vandens spalva. Regioniniam parkui priklauso ir klasicizmo stiliaus, XVIII amžių menantis Verkių dvaras. Bohemiškai graži Verkių regioninio parko aplinka – viena iš populiariausių vietų įvairioms fotosesijoms, o be to, parke, kaip ir daugelyje kitų paminėtų vietų, galite lankytis ir fotografuotis nemokamai

Europos parkas

19 kilometrų nuo Vilniaus centro nutolęs parkas – muziejus po atviru dangumi, tampa vis populiaresniu pasirinkimu šeimos fotosesijoms. Tai – vienas įspūdingiausių šiuolaikinio meno muziejų, kuriame eksponuojama daugiau kaip 130 įvairių pasaulio šalių menininkų darbų, o įdomi aplinka, originalūs eksponatai bei galimybė išsinuomoti dviračius traukia ne tik suaugusiųjų, tačiau ir pačių mažiausiųjų akis, tad turėsite ne tik puikiai praleistą laiką, bet ir nuostabias nuotraukas gamtos apsuptyje. Parko lankymas yra mokamas, tačiau jį pamatyti tikrai verta.

Pateikėme kelis galimus variantus, kurie puikiai tiks šeimos fotosesijai. Vilnius, ko gero, ne veltui yra Lietuvos sostinė, kadangi tiek pačiame mieste, tiek aplinkui yra daugybė nuostabių ir gražių vietų, kurios puikiai tinka šeimos fotosesijoms. Tokioje aplinkoje fotografuotis bus smagu ir ne nuobodu  ne tik tėvams, tačiau ir vaikams. Šeima turės puikiai praleistą laiką ir neišdildomus prisiminimus.

0 Shares:
You May Also Like